Hlavný obsah

Preskočiť na ponuku krajín Preskočiť na menu

Vaša pozícia na webe


Martinsicuro - ubytovanie. Apartmány Taliansko, Palmová riviéra.

Vami zadaným požiadavkám bohužiaľ nevyhovuje žiadny objekt. Zmente, prosím, Vaše kritériá, alebo nás kontaktujte a my Vám veľmi radi pomôžeme s výberom.

Turisticky obľúbená oblasť na východnom pobreží stredného Talianska sa skladá z niekoľkých mestečiek (San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Villa Rosa, Alba Adriatica, Cupra Marittima atď.). Hneď na prvý pohľad Vás uchváti nádherný výhľad na more a hory, ktoré hýria farbami a vôňou tymiánu, rozmarínu, bazalky a olivovníka. Tunajšie zázemie je vhodné pre tých, ktorí chcú relaxovať na rozľahlých piesočných plážach a kúpať sa v blankytnom mori, ale aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych. Pokojné letovisko Martinsicuro je moderné prázdninové letovisko s rozsiahlymi plážami so zlatým pieskom a dlhými palmovými promenádami príznačnými pre túto oblasť. Prvé zmienky o historickej časti tohto miesta pochádzajú už z predrománskej doby. Takmer 5 km dlhá prímorská promenáda, exotická vegetácia s mnohými druhmi paliem a oleandrov spolu vytvárajú jedinečnú atmosféru mestečka San Benedetta del Tronta založeného pred viac než tisíc rokmi. Súbežne s pešou promenádou vedie aj cyklistická trasa, ktorá Vám umožní premiestniť sa behom niekoľkých minút z jedného konca mesta na druhý a na chvíľu zabudnúť a oslobodiť sa od Vášho auta.

Tipy pre voľný čas v lokalitě: Martinsicuro

Pre malých aj veľkých návštevníkov je tu aquapark Onda Blu v Tortorete, nájdete tu viac ako 25 atrakcií od malých tobogánov pre deti až po „crazy kamikadze“, z ktorého budú mať strach aj niektorí dospelí. Tým, ktorí dajú prednosť histórii a kultúre, odporúčame navštíviť mestečko Colonnella (cca 20 km), kde sa našli pozostatky ešte z doby neolitu. Za návštevu stojí mestečko Ascoli Piceno vo vnútrozemí, na úpätí Apenín (cca 30 km od San Benedetta). Mesto bolo postavené podľa rímskeho spôsobu a neskoršie podľa stredovekých zvykov. Každoročne sa tu v letných mesiacoch koná množstvo historických slávností. Každý, kto hľadá kúsok nedotknutej prírody, iste rád navštívi jaskyne Frasassi (cca 120 km od San Benedetta), v ktorých sa nachádzajú rôznorodé priepasti a jaskyne plné kvapľov, jazierka, studne a malé tunely.

Hlavička - menu u Nás, výber krajiny

Preskočiť na menu Preskočiť na hlavný obsah
Slovensko | Česká republika | Chorvátsko | Taliansko
Všeobecné predajné podmienky | Certifikát o poistení
Copyright © 1990 - 2014, B&K Tour

Naše tipy